Робота будинку культури та бібліотеки-філії с. Привітне

Учітеся, брати мої,

Думайте, читайте,

І чужому научайтесь

І свого не цурайтесь.

9 березня 2017 року український народ відзначає 203-ю річницю від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Імя, святе для кожного українця. Ця людина залишила нам свої неоціненні духовні надбання -твори і світлу память про себе.

Він є символом нації, нашим минулим, сьогоденням і майбутнім. Він житиме вічно, так як і його твори, окремі з яких написані, про наше сьогодення, а його заклик до свободи і єдності свого народу в наш час є дуже актуальним. Тож слухаємо Кобзареве слово!

Минатимуть роки, спливатимуть віки, а Тарас Шевченко залишатиметься у памяті нащадків, бо і буде Україна і народ український. яким запамятає його заповітні слова:

І мене в сімї великій,

В сімї вольній, новій.